REFERENCIE

5
Zdieľať

A TRUSTWORTHY PARTNER THAT TRULY UNDERSTANDS THE BIOGAIA BRAND

Looking to expand the reach of our probiotic products, we began our partnership with Ewopharma over a decade ago, in 2007. Following successful launches in a few countries, our collaboration has grown to include the registration, distribution, sales, and marketing of BioGaia products in 15 countries in Central Eastern European markets.

Over the years, we have not only benefited from Ewopharma’s extensive experience in these markets but also their expertise in the areas of medical and consumer marketing. Their true understanding of our products and BioGaia as a brand has made them one of our top three partners globally.

We value Ewopharma as a highly professional partner who we can fully trust. We would certainly recommend them to any organization looking to tap the potential of these growing markets (just don’t tell our competitors).

36
Zdieľať

Profesionalita a otvorenosť v partnerstve so spoločnosťou Dr. Falk Pharma

So spoločnosťou Ewopharma úspešne spolupracujeme už viac než dvadsať rokov. Spolupráca, ktorá najprv začala s produktami Salofalk® a Ursofalk® v niekoľkých vybraných krajinách, neskôr prerástla do dlhodobej spolupráce. V súčasnosti sa plne spoliehame na spoločnosť Ewopharma, ktorá plne pokrýva všetky marketingové, predajné a regulatórne aktivity súvisiace s rozsiahlym produktovým portfóliom spoločnosti Dr. Falk vo Východnej Európe. 
Široká a etablovaná sieť spoločnosti Ewopharma nám umožnila rozšíriť našu prítomnosť v tomto regióne a profitovať z ich skúseností a znalostí týchto trhov, na ktoré by sme za iných okolností ťažko vstúpili. Ewopharma je pre nás dôveryhodný partner a naša spolupráca bola vždy charakterizovaná profesionalitou a otvorenosťou. Bezpochyby by sme odporučili spoločnosť Ewopharma iným farmaceutickým spoločnostiam, ktoré hľadajú možnosť vstupu na trhy Strednej a Východnej Európy a tešíme sa na pokračovanie tohto plodného partnerstva aj v budúcnosti.